Diablo 4 wellicht gelekt via advertentie voor artbook

Nieuws over Diablo 4 is schaars deze dagen. Met Blizzcon om de hoek en deze leak via een Duitse advertentie zijn fans zeker dat de aankondiging voor Diablo 4 eraan komt!

In een Duitse advertentie voor GameStar magazine staat per ongeluk de titel “Diablo IV” vermeld als bron voor de afbeeldingen in een Diablo artbook dat beschikbaar is vanaf 3 november (de dag na Blizzcon). Of dit ook echt betekent dat Diablo 4 eraan komt: no one knows. Blizzard is zelf erg stil geweest rond de volgende Diablo game. Op de teleurstellende aankondiging van Diablo Immortal na dan.

De leak werd verspreid via onderstaande tweat:

Wat denk jij: is dit legit genoeg om een Diablo 4 onthulling te verwachten op Blizzcon? Laat het ons weten in de comments!

Robert
Robert
Robert is eindredacteur van RADmag.nl. Groot fan van games als Destiny, WoW, Animal Crossing, The Elder Scrolls en vele andere titels. Naast gamen ook bedreven in urenlang Netflixen en lezen. Na een opleiding Redactie & Mediaproductie schrijft hij nu op RADmag.nl, voornamelijk over gaming.

Laatste artikelen

Gerelateerde artikelen

Leave a reply

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in